25/01/2017; BvL krijgt model BvL

Op woensdag 25 januari 2017 ontvangt onze stichting een model van de Bernard van Leer.

Model BvL 1

'Hier en daar wat onderhouds- en schoonmaakwerk'

Het model van de BvL kwam in ons bezit na een mailaanbieding van mevrouw Debbie Oudenbroek.

Zij schreef ons het volgende: "Mijn vader F. J. Oudenbroek (helaas al overleden) heeft na het zien van de BvL in Scheveningen aan de hand van een blueprint een model gemaakt van deze reddingsboot van resthout. Mijn vader was een fervent  modelbouwer. Ik heb de boot nu al een aantal jaren bij mij thuis staan maar hij verzamelt eigenlijk alleen maar stof. Ik wil hem daarom van de hand doen en uw organisatie als eerste in de gelegenheid stellen de boot te verkrijgen".

Het model verkeert in goede staat maar vraagt, naast grondige reiniging, ook hier en daar enig reparatiewerk.

Onze stichting is blij met deze mooie aanwinst!

Model BvL 2

'BvL op het Kasindek van de grote broer'